SewaApartmen sewa

The Lighthouse Apartment, Sukhumvit 22 (Soi Setthi Thawi Sap 2), Khlong Toei: Bilik sewa bulanan 22-35 m², kira-kira 350 m dari MRT Queen Sirikit National Convention Centre

The Lighthouse Apartment
1130 Soi Setthi Thawi Sap 2 Khlong Toei Khlong Toei Bangkok 10110Lihat peta

1

Bilik air

5

Bilangan tingkat

Harga

฿6,600/bulan

Diiklankan 20 Okt 2026

Jenis bilik dan sewa

Jenis bilikSewa bulanan
Bilik saiz S, 22 m²6,600 baht sebulan฿6,600 /bulan
Bilik saiz M, 23 m², katil 5 kaki, balkoni6,700 baht sebulan฿6,700 /bulan
Bilik saiz L, 27 m², katil 6 kaki7,200 baht sebulan฿7,200 /bulan
Bilik saiz XL, 35 m², katil 6 kaki, meja makan dan sofa katil7,700 baht sebulan฿7,700 /bulan
  • Bilik saiz S, 22 m²6,600 baht sebulan
    ฿6,600 /bulan
  • Bilik saiz M, 23 m², katil 5 kaki, balkoni6,700 baht sebulan
    ฿6,700 /bulan
  • Bilik saiz L, 27 m², katil 6 kaki7,200 baht sebulan
    ฿7,200 /bulan
  • Bilik saiz XL, 35 m², katil 6 kaki, meja makan dan sofa katil7,700 baht sebulan
    ฿7,700 /bulan

Sewa seperti yang diiklankan oleh pihak apartmen sewa pada 2026

Butiran iklan

The Lighthouse Apartment (papan tanda tertulis "The Light House") ialah bangunan apartmen sewa yang terdiri daripada kedai di tingkat bawah dan empat tingkat bilik di 1130 Soi Setthi Thawi Sap 2, soi dalam antara Sukhumvit 22 dan Jalan Rama 4, Khlong Toei, Bangkok, kira-kira 350 m dari MRT Queen Sirikit National Convention Centre. Bilik berperabot disewakan secara bulanan, dengan kontrak minimum 6 bulan: saiz S seluas 22 m² pada harga 6,600 baht, saiz M seluas 23 m² dengan katil 5 kaki dan balkoni pada harga 6,700 baht, saiz L seluas 27 m² dengan katil 6 kaki pada harga 7,200 baht dan saiz XL seluas 35 m² dengan katil 6 kaki, meja makan dan sofa katil pada harga 7,700 baht sebulan. Bilik dilengkapi penghawa dingin, TV, peti sejuk, pemanas air, almari pakaian besar, meja solek dengan cermin dan bilik air persendirian; kebanyakannya mempunyai balkoni. Deposit ialah 9,500 baht dan sewa pendahuluan ialah 1 bulan; kad kunci berharga 200 baht. Air 12 baht seunit dan elektrik 5 baht seunit; Wi-Fi dan yuran perkhidmatan termasuk. Tiada lif dan tiada tempat letak kereta; tempat letak motosikal percuma.

Kemudahan

Akses kad kunci, CCTV, pengawal keselamatan, mesin basuh dan mesin pengering dikendalikan dengan syiling, serta ruang tempat letak motosikal berkunci di tingkat bawah. Kedai-kedai di tingkat bawah, termasuk dobi dan kedai gunting rambut, ialah perniagaan berasingan.

Maklumat hubungan

The Lighthouse Apartment, tel. 063-954-4441 atau 061-982-3655, LINE @apt_22, Facebook TheLightHouseApartment.

Lokasi

Jarak garis lurus: Sekolah Sainampeung kira-kira 350 m, Queen Sirikit National Convention Centre kira-kira 450 m, K Village kira-kira 800 m, Big C Rama 4 kira-kira 850 m, Taman Benchasiri kira-kira 850 m dan Emporium kira-kira 900 m.

Syarat sewaan

Tempoh kontrak minimum
6 bulan
Deposit keselamatan
฿9,500
Sewa pendahuluan
1 bulan
Termasuk dalam sewa
Yuran penyelenggaraan · Internet
Air & elektrik
Elektrik ฿5 seunitAir ฿12 seunit
Syarat lain
Kontrak minimum 6 bulan. Deposit 9,500 baht, sewa pendahuluan 1 bulan, kad kunci 200 baht. Wi-Fi dan yuran perkhidmatan termasuk. Tiada tempat letak kereta; tempat letak motosikal percuma.

Lokasi dan petunjuk arah

Khlong Toei · Bangkok

1130 Soi Setthi Thawi Sap 2 10110

Dapatkan petunjuk arah di Google Maps

Stesen berhampiran

  • BL23Queen Sirikit National Convention Centre350 m
  • E5Phrom Phong1 km
  • BL24Khlong Toei1 km

Tempat berhampiran

  • Sekolah Sainampeung (kira-kira 350 m)350 m
  • Queen Sirikit National Convention Centre (kira-kira 450 m)450 m
  • K Village (kira-kira 800 m)800 m

Ciri & kemudahan

Penghawa dinginKeselamatanInternet / Wi-Fi

Hubungi pengiklan

The Lighthouse Apartment

Sewa

฿6,600/bulan
Lihat peta

Hartanah lain untuk diteroka